החשד: דקר את אשתו ופצע אותה קשה

מאת: nrg
תאריך: 26-07-2008

החשד: דקר למוות את אשתו לעיני 3 ילדיהם
המשטרה עצרה תושב טירת הכרמל שניסה להימלט לאחר שלפי החשד דקר את אשתו בצווארה. בביה”ח נלחמו על חייה, אך נאלצו לקבוע מותה
אלי לוי | 26/7/2008 23:00 האלימות במשפחה משתוללת ברחבי הצפון. תושבת טירת הכרמל, כבת 30, נדקרה למוות בכל חלקי גופה. בעלה של האישה, בן 41, נעצר בחשד שרצח אותה. בחיפה ניסה גבר לשים קץ לחייו, לאחר שאשתו התלוננה שהיכה אותה. שוטרי משטרת חיפה הצליחו להציל את חייו ולעצור אותו.
זירת פשע צילום ארכיון: אילן לילוש דוברות משטרת ת”א
המקרה הראשון אירע אתמול בשעות הערב. מחקירת משטרת טירת הכרמל עולה כי בני הזוג החלו לאחרונה בהליכי גירושין, והבעל החשוד לא התגורר בימים האחרונים בדירה ברחוב שרת בעיר. כאשר הגיע אתמול הבעל לדירה, כדי לקחת את חפציו, פרץ ויכוח בין בני הזוג.

בעקבות הוויכוח, דקר הבעל בן את אשתו, פצע אותה בכל חלקי גופה, פער פצע עמוק בצווארה ונמלט מהמקום. שוטרים שהגיעו לדירה הצליחו לעצור את הבעל. מחקירה ראשונית עולה כי שלושת הילדים של בני הזוג נכחו במקום בזמן האירוע.

צוות ניידת טיפול נמרץ של מד”א כרמל שהוזעק לדירה מצא את האישה כשהיא פצועה קשה לאחר שאיבדה דם רב. הצוות הרפואי החל לבצע בה פעולות החייאה ולהעביר אותה לבית החולים רמב”ם בחיפה. למרות מאמצי הרופאים, לא נותר להם אלא לקבוע את מותה.

מהמשטרה נמסר כי בבדיקה שנערכה עולה כי לא היה ידוע להם על כל מקרים אחרים של אלימות במשפחה. גורמי הרווחה של עיריית טירת הכרמל קיבלו לידיהם את ילדי המשפחה.

המשטרה תבקש הבוקר מבית משפט השלום בחיפה להאריך את מעצרו של הבעל. כמו כן, המשטרה עצרה לחקירה גם את אחיו של הבעל, שבזמן המעצר נמצא בדירה. עדיין לא ברור הרקע למעצרו.

השוטרים מנעו מחשוד לתלות את עצמו
באירוע אחר שאירע אתמול, הצילו שוטרי משטרת חיפה את חייו של גבר בן 35 שניסה לשים קץ לחייו, ולאחר מכן עצרו אותו בחשד שהיכה את אשתו. הגבר, תושב חיפה, הסתגר במחסן ביתו כששוטרים באו לעצור אותו, לאחר שאשתו התלוננה כי היכה אותה.

השוטרים הוזעקו אל בית הזוג בשעות הצהריים, והאישה סיפרה לשוטרים כי בעלה היכה אותה. השוטרים החלו לחפש את החשוד, וזיהו אותו מסתגר במחסן. שוטרי התחנה היו נחושים לעצור את הבעל והחלו לפרוץ את סורגי

המחסן, שברו את אחד הקירות וגילו את האיש תלוי מצווארו, בניסיון לשים קץ לחייו.

השוטרים הצליחו להוריד את החשוד מהחבל עליו היה תלוי, והעבירו אותו לבית החולים רמב”ם בעיר כשהוא במצב קל. האישה שהתלוננה לא נזקקה לטיפול רפואי.

“השוטרים למעשה הצילו את חייו של החשוד”, הסביר מפקד תחנת חיפה, ניצב משנה דודו בן עטיה. “החקירה נגדו בחשד לאלימות במשפחה נמשכת בלי קשר למקרה של ניסיון ההתאבדות. הוא נכלא ונבקש את המשך מעצרו”.

עדכון אחרון : 27/7/2008 0:05

קישור למקור