קטטה בין נערים הסתיימה בדקירות סכין ובפצוע אנוש

ריב על נערה הסתיים בבית החולים: נער בן 17 נפצע אמש (א’) באורח אנוש ונער נוסף נפצע קל-בינוני לאחר שנדקרו במהלך קטטה שפרצה בין חבורת נערים בשכונת נאות שקמה בראשון לציון, על רקע רומנטי. טרם נעצרו חשודים בדקירה.

הקטטה החלה, ככל הנראה, לאחר שאחד הנערים העיר משהו לחברתו של אחר, שבתגובה שלף סכין ודקר את שני הנערים.

אחד מהנערים נדקר בצווארו, נפצע באורח אנוש ופונה לקבלת טיפול רפואי בבית החולים וולפסון בחולון על ידי מד”א איילון, שם הוכנס לניתוח. הנער השני פונה לבית החולים במצב קל עד בינוני לאחר שנדקר בבטנו.

“שמענו צעקות וירדנו למטה”, סיפרו עדי ראייה שהיו במקום. “ראינו נער שוכב על הכביש שותת דם כשהוא דקור בצווארו”. עדי הראיה סיפרו כי הם הזעיקו את כוחות ההצלה וניסו לעצור את הדימום. “לקחנו מגבת וחסמנו את פתח הדם וייתכן שבכך אף הצלנו את חייו”, אמרו.
המשטרה פועלת לאיתור החשודים

עד ראייה אחר שהיה במקום סיפר על נסיבות הסכסוך. “אחד הנערים קילל בחורה וחבר שלה תקף אותו ודקר אותו”, הוסיף. למקום הגיעו כוחות משטרה גדולים שפתחו בחקירת האירוע.

מחקירה ראשונית עולה כי החשוד בדקירה הוא צעיר בן 22 ושני נערים שנפצעו הם בני 17. עוד התברר כי האירוע התרחש על רקע רומנטי. גורם במשטרה אמר כי באירוע הייתה מעורבת נערה נוספת, בת 18, חברתו של הדוקר.

לדברי הגורם, המשטרה בודקת כעת מספר כיווני חקירה שונים ובודקת אפשרות שאחד הנערים התחיל עם הצעירה ובעקבות זאת הגיע החבר שלה למקום במטרה לדקור אותו. כמו כן נבדקת האפשרות כי בין הנערה לבין הנערים האחרים היה סכסוך והחבר הגיע למקום במטרה לסגור חשבון בשמה. במשטרה פועלים בשעה זו לאיתור החשודים בדקירה.

http://www.nrg.co.il/online/1/ART1/821/902.html