נאנסה באכזריות אל מול ילדיה בביתה

אימה ברחובות: תושבת העיר בת 33 נאנסה לפנות בוקר (ב’) בביתה בשכונת דניה בעיר, לעיני ילדיה הקטנים בני שלוש ושש, על ידי אלמוני רעול פנים שפרץ לדירה. החשוד נכנס אל חדר השינה, איים על האישה ואנס אותה פעם אחר פעם במיטתה כשילדיה המבועתים בחדר הסמוך. משטרת רחובות מנסה למצוא קצה חוט שיוביל אותה אל האנס, אך עד עתה ללא תוצאות.

התקיפה החמורה אירעה סמוך לשעה 3:00 לפנות בוקר כאשר אלמוני פרץ אל הדירה כשהוא חבוש בכובע גרב. על פי החשד הוא אנס את האישה כמה פעמים כשילדיה, שהתעוררו מהרעש, עדים למעשה.

לאחר שעזבה לנפשה ונמלט, מיהרה האישה להזעיק את המשטרה, שפתחה בסריקות נרחבות בסיוע מסוק. למרות המצוד המשטרתי, טרם הצליחו השוטרים לשים ידם על החשוד באונס. האישה שהותקפה קיבלה טיפול ראשוני במקום ופונתה לבית חולים להמשך בדיקות.
סדרת מעשי אונס

“זה אירוע שאנחנו רואים בחומרה רבה”, אמר מפקד תחנת רחובות סנ”צ עופר דגן. “עצם זה שהחשוד אנס את האם בדירת המשפחה ובנוכחות הילדים מעידה על מסוכנותו. אספנו מהזירה לא מעט ממצאים ואנחנו מקווים שבקרוב נפיק תוצאות”.

האונס הלילה הוא השלישי בסדרת מעשי אונס קשים שאירעו ב-48 השעות האחרונות באיזור המרכז. בתחנה המרכזית בתל אביב נאנסה עובדת של חברת אגד לאחר שאלמוני גרר אותה לאחד המרתפים במקום ושם אנס אותה באכזריות.

במקרה אחר נאנסה תושבת טייבה על ידי עבריין בכיר שהיה מבוקש על ידי המשטרה במשך זמן רב בחשד לרצח. כמה שעות לפני שהסגיר את עצמו לידי חוקרי ימ”ר מרכז, הגיע החשוד כשהוא חמוש באקדח למשרד בו עובדת הצעירה בטייבה ושם אנס אותה.