אישה בחודש השמיני נרצחה בדקירות על ידי שכנתה כיוון שלכלכה את כביסתה

אישה בחודש שמיני נרצחה בדקירות מפני שלכלכה את כביסת שכנתה

להלן מצורפת הידיעה מאתר הארץ. הידיעה בדבר דקירה זו, היא בגדר עליה במדרג האלימות שאנו נכספים אליו במדינת ישראל.

מאת יניר יגנה – הארץ

אשה בת 36 נדקרה למוות מחוץ לביתה באשדוד; תינוקה יולד בניתוח קיסרי ומצבו קשה. שכנתה של האשה נעצרה בחשד שדקרה אותה על רקע סכסוך ביניהן

אשה בחודש השמיני להריונה נרצחה היום (ראשון) באשדוד, לאחר שנקלעה לסכסוך עם שכנתה. משטרת אשדוד עצרה לחקירה את השכנה, אם לשניים, בת 38, שעל פי החשד זעמה על כך שהנרצחת לכלכה את כביסתה. התינוק יולד בניתוח קיסרי בבית החולים קפלן ברחובות. בתחילה הוגדר מצבו קשה, אך כעבור זמן מה התייצב.

הנרצחת, אם לשלושה בת 34, נדקרה בכל חלקי גופה מחוץ לביתה ברחוב סיני באשדוד. לאחר פעולות החייאה ממושכות, צוות מד”א פינה את האשה במצב אנוש לבית החולים קפלן ברחובות, שם נאלצו הרופאים לקבוע את מותה.

יוסי לנדאו מארגון זק”א סיפר: “ראינו את האשה שוכבת בכניסה לבניין על המדרכה, כשהיא פצועה בצווארה ובמקומות נוספים בגופה. כיוון שהיא אשה הרה, הענקנו לה טיפול שונה מהרגיל. כל האנשים בבניין היו בהיסטריה”.

מבית החולים נמסר כי האשה הגיעה במצב אנוש, עם פצעי דקירה בכל חלקי גופה. הצוות ביצע ניתוח קיסרי בחדר המיון ויילד את התינוק שהועבר לפגיה במצב קשה.

מחקירה ראשונית של המשטרה עולה כי בין שתי השכנות היה עימות מתמשך. ככל הנראה הנדקרת שפכה קפה על הכביסה של שכנתה מהקומה הראשונה. השתיים ירדו לפתח הבניין והחלו להתעמת, אז שיספה השכנה את גרונה של ההרה. שכני שתי הדיירות סיפרו כי מוקדם יותר היום הוגשה תלונה במשטרה באשר לסכסכוך בין השתיים.

ביום שישי נרצחה אשה בת 26 במחנה הפליטים שועאפט. על פי החשד, בעלה של האשה הצית את דירתם, בעת שהיא וילדיהם שהו בה. האשה נהרגה בשריפה וארבעת ילדיה נפגעו באורח קשה משאיפת עשן. אחד מהם אף סובל מכוויות בכל חלקי גופו.
הלינק לכתבה