חוג קרב מגע לילדים

חוגי קרב מגע לחימה ישראלית לילדים מתקיימים ברעננה, כפר סבא, רמת פולג (נתניה) וקדימה-צורן (איזור השרון – מיועד לתלמידים מתל – מונד ופרדסיה). מטרתם לבנות ביטחון עצמי לילדכם, וללמד אותו כיצד להגן על עצמו בשעת צרה.

את קבוצת הילדים אנחנו מחלקים לשלוש קבוצות שונות, גילאי 4-6, גילאי 7-8, וגילאי 9-11. ככלל, המשותף לכלל אימוני הילדים הינם הפשטת חומר הלימוד, ותשומת דגש על בניית היסודות, שיאפשרו להם להתמודד עם תרגילים מורכבים יותר, כאשר יגדלו.
אופן האימון שם דגש על שיפור הזיכרון, הריכוז, מוטוריקה עדינה וגסה, קואורדינציה התמצאות במרחב ושיפור הביטחון העצמי. השיעור מבוסס על ההכרה כי זמן הריכוז של ילד בגילאים אלו הינו מצומצם, ועל כן מספר החזרות בשיעור הינו מועט, כאשר השיעור מבוסס על כמות גבוהה של גירויים במהלכם של 45 דקות.
עושר התרגילים הרב מאפשר לנו ליצור אימונים מגוונים המעניקים אימונים מרתקים לילדכם, המאפשרים להם לשפר את יכולתם הפיזיות בד בבד עם הנאה וגירוי תמידי. האימונים לילדים טומנים בחובם שימוש נרחב במשחקים, שדרכם ניתן ללמד את עקרונות הקרב מגע.
נציין כי החל מגילאי 8 מושם דגש נוסף על משמעת, כאשר תהליך זה הינו הדרגתי, ושבסופו התלמיד מכיר בחשיבות המשמעת להצלחתו האישית באימונים. בנוסף האימונים מאפשרים לנו כר נרחב של התמודדויות המאפשרים לתלמיד להבין את החשיבות של הריסון העצמי, ושל מתן כבוד לזולת.

לתיאום שיעור ניסיון חייגו 054-4934038

 

חוגי הילדים מתקיימים ברעננה, צורן – קדימה, ונתניה.

לפרטים נוספים: 054-4934038