קרב מגע לנערות-נשים

חוג קרב מגע לנערות/נשים מתקיים ברעננה

אימוני נערות/נשים הינם אימונים המותאמים למין הנשי. הרעיון העומד בבסיס האימונים הללו הינו בחינת היתרונות של המין הנשי והעצמתו. לצורך האימונים הותאמה תוכנית אימונים ייחודית, המתמקדת בשיפור תכונות קיימות במין הנשי המהוות יתרון בהתמודדות של הגנה עצמית.
תרגילי ההגנה העצמית שילמדו, מבוססים על שימוש בנקודות תורפה של היריב ובאלמנט ההפתעה.

למין הנשי ישנם מספר יתרונות על פני המין הגברי בהתמודדות כנגד תוקף גברי, למשל, מהירות תגובה, גמישות, ציפורניים, נעלי עקב ואלמנט ההפתעה.

המטרה שלנו אינה לשנות את האישה ולהפוך אותה לגבר, אלא ללמד אותה להשתמש ביתרונות שלה על פני המין הגברי ולהעצים את יכולותיה. מבחינה פיזית יושם דגש על שיפור שרירי היציבה, הגמישות, סיבולת לב ריאה, ומהירות תגובה.

באשר לפן המנטאלי של המתאמנות יושם דגש על שיפור הביטחון העצמי, שיפור יכולת ההתמודדות תחת לחץ, ושיפור יכולת ההתמודדות כנגד גבר תוקפן ובזכותה של האישה לסרב לכל אקט פוגעני. בנוסף במהלך האימונים יהיה דגש על הפן הפסיכולוגי, של הנתקפת ושל התוקף, תוך מתן כלים לשינוי עמדה.

האם החוג קרב מגע לנשים מתאים למתחילות ללא כושר גופני?

בהחלט! אנחנו נדאג להתאים את רמת המאמץ על פי סרגל מאמצים, ואת הקרב מגע נלמד אותך מן הבסיס, תוך הבטחה להביא אותך לכושר גופני ראוי ולרמה גבוהה של הגנה עצמית! בנוסף אימון קרב מגע מן ההיבט הגופני הוא אימון שמפעיל את כל הגוף, מוביל לחיטוב הגוף וחיזוקו. 

איפה מתקיים החוג קרב מגע לנשים?

חוגי הקרב מגע לנשים מתקיים ברעננה באולם הספורט של קריית שרת ברחוב האחווה (למגיעים מהרצליה, האולם נמצא על המשכו של רחוב ירושלים).
למידע נוסף אודות שעות הפעילות, הרשמה וכל מידע אחר אודות חוגי קרב מגע ברעננה ניתן לפנות לאמציה במספר 054-4934038.

מי מדריך הקרב מגע ברעננה?

קרב מגע רעננהמנהל ומייסד בית בספר הוא אביעד סגל, מדריך קרב מגע, בעל חגורה דאן 5 (אדום – שחור), תלמיד בכיר של אלי אביקזר ז”ל. אביעד החל להתאמן בקרב מגע בשנת 1988, והינו מומחה בין לאומי לקרב מגע צבאי ואזרחי, יועץ בכיר לשעבר למשרד הביטחון בקרב מגע, ושותף של מדינת ישראל ביצירת הבול הרשמי אודות הקרב מגע. המדריך הראשי בבית הספר הוא אמציה פנסטרהיים, תלמידו של אביעד סגל, שהחל את דרכו בבית הספר של אביעד, וכיום הינו מומחה לקרב מגע אזרחי לילדים, נוער מבוגרים ונשים. 

למידע נוסף אודות חוגי קרב מגע