חוג קרב מגע למבוגרים

חוג קרב מגע למבוגרים מתקיים ברעננה ומיועדים למתאמנים מרעננה, הרצליה כפר סבא והסביבה.

המטרה שלנו היא ללמד אותך הגנה עצמית כנגד כל איום על פי תרחישים נפוצים.

בחוג קרב מגע זה ישנה התאמה לגיל המתאמן, ולרמתו הפיזית. באימונים נלמד מעל ל 350 תרגילי קרב מגע שונים, כאשר המטרה היא לבנות את המתאמן לאורך זמן, תוך העלאת רמת הקושי במקביל לעליה ברמתו.

באימונים אלו ישנו דגש על שיפור רמתו הפיזית של המתאמן, תוך תצומת דגש על שיפור סיבולת לב – ריאה, חיזוק השרירים והיציבה, גמישות, ושיפור התגובות. כמו כן כתוצאה מהאימונים ישנו שיפור בהתמודדות המתאמן במצבים תחת לחץ, תוך שיפור הבטחון העצמי.

האימון מתקיים במתכונת דו שבועית, כאשר משך האימון בין שעה לשעה וחצי.

האם החוג למבוגרים מתאים למתחילים ללא כושר גופני?

בהחלט! אנחנו נדאג להתאים את רמת המאמץ על פי סרגל מאמצים, ואת הקרב מגע נלמד אותך מן הבסיס, תוך הבטחה להביא אותך לכושר גופני ראוי ולרמה גבוהה של הגנה עצמית!

איפה מתקיימים חוג הקרב מגע למבוגרים?

חוגי הקרב מגע למבוגרים מתקיים ברעננה באולם הספורט של קריית שרת ברחוב האחווה (למגיעים מהרצליה, האולם נמצא על המשכו של רחוב ירושלים) ומיועדים לכל התושבים של רעננה, הרצליה והסביבה.
למידע נוסף אודות שעות הפעילות, הרשמה וכל מידע אחר אודות חוגי קרב מגע ברעננה ניתן לפנות לאמציה במספר 054-4934038.

מי מדריך הקרב מגע ברעננה?

קרב מגע רעננהמנהל ומייסד בית בספר הוא אביעד סגל, מדריך קרב מגע, בעל חגורה דאן 5 (אדום – שחור), תלמיד בכיר של אלי אביקזר ז”ל. אביעד החל להתאמן בקרב מגע בשנת 1988, והינו מומחה בין לאומי לקרב מגע צבאי ואזרחי, יועץ בכיר לשעבר למשרד הביטחון בקרב מגע, ושותף של מדינת ישראל ביצירת הבול הרשמי אודות הקרב מגע. המדריך הראשי בבית הספר הוא אמציה פנסטרהיים, תלמידו של אביעד סגל, שהחל את דרכו בבית הספר של אביעד, וכיום הינו מומחה לקרב מגע אזרחי לילדים, נוער מבוגרים ונשים. 

למידע נוסף אודות חוגי קרב מגע