קרב מגע לילדים

חוג קרב מגע לילדים הוא חוג יחודי לילדים ברעננה והרצליה, שבונה להם את הביטחון העצמי, ומלמד אותם אומנות לחימה שתאפשר להם הגנה עצמית בשעת צרה. 

את חוג הילדים אנחנו מחלקים לשלוש קבוצות שונות, גילאי 4-6, גילאי 7-8, וגילאי 9-11. ככלל, המשותף לכלל אימוני הילדים הינם הפשטת חומר הלימוד, ותשומת דגש על בניית היסודות, שיאפשרו להם להתמודד עם תרגילים מורכבים יותר, כאשר יגדלו.
אופן האימון שם דגש על שיפור הזיכרון, הריכוז, מוטוריקה עדינה וגסה, קואורדינציה התמצאות במרחב ושיפור הביטחון העצמי. השיעור מבוסס על ההכרה כי זמן הריכוז של ילד בגילאים אלו הינו מצומצם, ועל כן מספר החזרות בשיעור הינו מועט, כאשר השיעור מבוסס על כמות גבוהה של גירויים במהלכם של 45 דקות.
עושר התרגילים הרב מאפשר לנו ליצור אימונים מגוונים המעניקים אימונים מרתקים לילדכם, המאפשרים להם לשפר את יכולתם הפיזיות בד בבד עם הנאה וגירוי תמידי. החוג לילדים  טומן בחובו שימוש נרחב במשחקים, שדרכם ניתן ללמד את עקרונות הקרב מגע.
נציין כי החל מגילאי 8 מושם דגש נוסף על משמעת, כאשר תהליך זה הינו הדרגתי, ושבסופו התלמיד מכיר בחשיבות המשמעת להצלחתו האישית באימונים. בנוסף האימונים מאפשרים לנו כר נרחב של התמודדויות המאפשרים לתלמיד להבין את החשיבות של הריסון העצמי, ושל מתן כבוד לזולת.

לתיאום שיעור ניסיון חייגו 054-4934038

 

מה ההבדל בין קרב מגע לבין ג’ודו, קראטה או קפוארה?

בקרב מגע הדגש הינו על הגנה עצמית וביטחון עצמי, בקרב מגע אין תחרויות כמו בג’ודו, והשיטה אינה מסורתית כמו בקראטה, כמו כן אין אלמנט של ריקוד ומוסיקה כמו שיש בקפוארה. המטרה שלנו היא ללמד את הילד שלך כיצד להגן על עצמו בשעת צרה. 

איפה מתקיימים חוגי הקרב מגע לילדים?

חוגי הקרב מגע לילדים נמצאים ברעננה באולם הספורט של קריית שרת ברחוב האחווה (למגיעים מהרצליה, האולם נמצא על המשכו של רחוב ירושלים) ומיועדים לכל התושבים של רעננה, הרצליה והסביבה.
למידע נוסף אודות שעות הפעילות, הרשמה וכל מידע אחר אודות חוגי קרב מגע ברעננה ניתן לפנות לאמציה במספר 054-4934038.

 

מי מדריך הקרב מגע ברעננה?

קרב מגע רעננהמנהל ומייסד בית בספר הוא אביעד סגל, מדריך קרב מגע, בעל חגורה דאן 5 (אדום – שחור), תלמיד בכיר של אלי אביקזר ז”ל. אביעד החל להתאמן בקרב מגע בשנת 1988, והינו מומחה בין לאומי לקרב מגע צבאי ואזרחי, יועץ בכיר לשעבר למשרד הביטחון בקרב מגע, ושותף של מדינת ישראל ביצירת הבול הרשמי אודות הקרב מגע. המדריך הראשי בבית הספר הוא אמציה פנסטרהיים, תלמידו של אביעד סגל, שהחל את דרכו בבית הספר של אביעד, שכיום בנוסף להיותו המדריך הראשי, הינו גם מטפל בילדים בשיטת NLP. 

למידע נוסף אודות חוגי קרב מגע